Konkurs rysunkowy-wyniki PDF Drukuj Email
niedziela, 31 maja 2020 13:06

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wielu wzięli udział w konkursie rysunkowym zorganizowanym przez bibliotekę szkolną. Uczniowie rysowali postać z bajki lub panią bibliotekarkę. W związku z tym, że nie mieliśmy możliwości spotykać się w szkole, prace otrzymałam drogą elektroniczną. Dziękuję za udział i gratuluję wszystkim. Oto zwycięzcy konkursu:

Kategoria klas I-III postać z bajki:

I miejsce-Agnieszka Bronka

II miejsce-Agata Szpręga

III miejsce-Mestwin Schramke, Maria Czapiewska

Kategoria klas IV-VIII postać z bajki:

I miejsce-Jagoda Chrapkowska, Maria Czarnowska

II miejsce-Barnim Schramke

III miejsce-Szymon Ludwikowski

Wyróżnienie:Julia Nosek

Otrzymałam jeden rysunek przedstawiający mnie od Martyny Szpręga. Dziękuję :)

Dyplomy i nagrody dla zwycięzców przekażę podczas zakończenia roku szkolnego. Zwycięskie prace zostaną umieszczone w ramkach i ozdobią czytelnię.

Hanna Szpręga