forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080033k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

bipProjekty


Strona główna
Uczniowie klas pierwszych zostali czytelnikami biblioteki PDF Drukuj Email
niedziela, 31 stycznia 2021 16:19

29 stycznia 2021 uczniowie klasy I a i I b zostali czytelnikami biblioteki szkolnej. Podczas wizyty w bibliotece dowiedzieli się jaki jest regulamin wypożyczania książek, jak należy o nie dbać, jakie książki są gromadzone w bibliotece oraz na czym polega praca bibliotekarza. Uczniowie otrzymali na pamiątkę swoje pierwsze książki w ramach kampanii Instytutu Książki "Mała książka-wielki człowiek". Za sprawą przygotowanej specjalnie dla nich wyprawki czytelniczej pierwszoklasiści odbędą niezwykłą przygodę, jaką jest umiejętność rozpoznawania liter, składania ich w wyrazy i zdania, a w końcu przyjemność czerpana z lektury – tej czytanej przy wsparciu najbliższych, jak i tej odkrywanej samodzielnie. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali pamiątkową zakładkę do książki oraz wysłuchali bajki "Jak skrzat Jagódka zakładał bibliotekę". 

Hanna Szpręga

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.