Strona główna Patroni Wicek Rogala
Egzamin klas ósmych. PDF Drukuj Email
wtorek, 25 maja 2021 08:11

Przed uczniami klas ósmych trzydniowy egzamin. 25, 26 i 27 maja będą oni rozwiązywali testy z języka polskiego, z matematyki i języka angielskiego.  W naszej szkole będzie to 13 uczniów z klasy VIII a i tyleż samo z klasy VIII b.

Z tej okazji życzenia przesłała Pomorska Kurator Oświaty. Oto one.

Drodzy Ósmoklasiści,

przystępujecie do pierwszego w Waszym życiu egzaminu, który zamyka ważny etap Waszej edukacji, a jednocześnie otwiera nowe perspektywy. Wierzę, że umiejętności, które zdobyliście podczas nauki w szkole podstawowej, pomogą Wam osiągnąć wyniki na miarę swoich możliwości, a ten egzamin stanie się przepustką do realizacji marzeń w dalszej edukacji.

Z całego serca życzę Wam powodzenia na tegorocznym egzaminie ósmoklasisty!

Przy tej okazji pragnę podziękować także nauczycielom i dyrektorom szkół za zaangażowanie w wieloletnią pracę z uczniami oraz za szczególne wsparcie udzielone młodzieży w przygotowaniu się do egzaminu.

Pomorski Kurator Oświaty
Małgorzata Bielang