forex trading logo

Dziennik LibrusGrafika losowo

pc080007k.jpg

Szkoła na mapach

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 

bipProjekty


Strona główna Patroni Wicek Rogala
Egzamin klas ósmych. PDF Drukuj Email
wtorek, 25 maja 2021 08:11

Przed uczniami klas ósmych trzydniowy egzamin. 25, 26 i 27 maja będą oni rozwiązywali testy z języka polskiego, z matematyki i języka angielskiego.  W naszej szkole będzie to 13 uczniów z klasy VIII a i tyleż samo z klasy VIII b.

Z tej okazji życzenia przesłała Pomorska Kurator Oświaty. Oto one.

Drodzy Ósmoklasiści,

przystępujecie do pierwszego w Waszym życiu egzaminu, który zamyka ważny etap Waszej edukacji, a jednocześnie otwiera nowe perspektywy. Wierzę, że umiejętności, które zdobyliście podczas nauki w szkole podstawowej, pomogą Wam osiągnąć wyniki na miarę swoich możliwości, a ten egzamin stanie się przepustką do realizacji marzeń w dalszej edukacji.

Z całego serca życzę Wam powodzenia na tegorocznym egzaminie ósmoklasisty!

Przy tej okazji pragnę podziękować także nauczycielom i dyrektorom szkół za zaangażowanie w wieloletnią pracę z uczniami oraz za szczególne wsparcie udzielone młodzieży w przygotowaniu się do egzaminu.

 

Pomorski Kurator Oświaty
Małgorzata Bielang

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free Joomla themes html linux hosting Valid XHTML and CSS.